Targi motoryzacyjne i eventy w Warszawie – co znajdziemy w kalendarzu?

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis
Targi motoryzacyjne i eventy w Warszawie – co znajdziemy w kalendarzu?

Na jakie eventy i targi motoryzacyjne warto wybrać się w Warszawie? Jakie atrakcje przygotowali dla odwiedzających organizatorzy?

Międzynarodowe Targi GasShow

Kolejna już edycja corocznych Międzynarodowych targów GasShow planowana jest na 20-21 października 2021 roku. Odbędzie się w Warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI. Jest to jedno z największych wydarzeń branż LPG, CNG i LNG, odbywających się na świecie, na które składają się targi, międzynarodowa konferencja, jak również ceremonia przyznawania nagród INPRO 2021. Ze względu na znaczącą rolę Polski, jeśli chodzi o branżę gazową na rynku europejskim, do naszego kraju chętnie przyjeżdżają przedstawiciele z całego świata. Oby i w tym roku było podobnie, a panująca pandemia nie odjęła wydarzeniu rangi światowej.

Rozpoczęcie wydarzenia planowane jest na godzinę 9:00 w środę (20 października), a jej zakończenie na czwartek, na godzinę 16:00. Rejestracja dla gości odbywa się przez internet i obejmuje dwa rodzaje kart wstępu. Dla każdego uczestnika przewidziany jest również dodatek w postaci drukowanego katalogu oraz niespodzianki od Polskiego Rynku LPG, CNG i LNG 2021.

Jakich tematów możemy się spodziewać? Ich zakres na pewno będzie obejmował: samochodowe instalacje LPG, CNG i LNG, dystrybutory, pompy, stacje autogazu i ich wyposażenie, transport, magazynowanie i dystrybucje gazu, jak również, wyposażenie, zaopatrzenie i usługi dla warsztatów samochodowych. 

Warsaw OLDTIMER Show 2021

Pomimo tego, że Targi Samochodów Zabytkowych – bo tak właśnie brzmi polska nazwa tego wydarzenia – nie odbywają się w samym sercu Polski, to jednak Nadarzyn ze spokojem można umieścić w kalendarzu wydarzeń odbywających się w stolicy. Ta miejscowość leżąca w odległości 24 kilometrów od centrum Warszawy, co roku przyciąga rzeszę kolekcjonerów oraz wielbicieli oldtimerów. Oprócz możliwości zobaczenia wystawy legend motoryzacji – począwszy od samochodów przedwojennych, aż po youngtimery – można wziąć również udział w aukcjach samochodów zabytkowych z całej Europy. W poprzedniej edycji udział wzięło ponad 41 tysięcy uczestników, którzy mogli podziwiać około 1,5 tysiąca samochodów. W tym roku pomimo panującej sytuacji organizatorzy liczą na to, że wydarzenie również będzie się cieszyć dużą popularnością. Targi planowane są na 8-9 maja 2021 roku.

Warsaw Motor Show

Kolejne z wydarzeń organizowane przez Ptak Warsaw Expo w hali w Nadarzynie, o którym bez wątpienia jeszcze wiele będzie można usłyszeć! Na razie dokładny termin targów nie jest znany, wiadomo jednak, że Warsaw Motor Show odbędzie się jesienią 2021 roku i będzie jedną z największych imprez motoryzacyjnych w tej części Europy. Czego więc można się spodziewać? Pięknych samochodów, mnóstwa atrakcji oraz znanych i cenionych osób związanych z motoryzacją z całego świata. Na pewno nie zabraknie również najnowszych premier oraz specjalnie przygotowanych na tę okazję ofert. Warto więc co jakiś czas zaglądać na stronę eventu, gdzie na pewno na bieżąco będą aktualizowane wszystkie informacje związane z wydarzeniem.

Automotive Parts Expo – Targi Techniki Motoryzacyjnej

Czy jesień 2021 roku okaże się łaskawa dla miłośników motoryzacji? Póki co wszystko na to wskazuje! Targi Techniki Motoryzacyjnej są bowiem kolejną imprezą przeniesioną z listopada ubiegłego roku na obecny. Liczmy więc, że dojdzie do skutku. Wydarzenie ma się odbywać na dwóch płaszczyznach – biznesowej i naukowej, a każda z nich niesie ze sobą fantastyczne atrakcje!

Automotive Parts Expo jest jednym z głównych punktów kontaktowych dla producentów samochodów i dystrybutorów części zamiennych, jak również warsztatów naprawczych poszukujących nowych usług czy też partnerów. Pamiętajmy więc i poświęćmy również temu wydarzeniu nasz czas.

(fot. pixabay.com)

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*