Płonące Lamborghini na A1 – utrudnienia w ruchu

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis
Płonące Lamborghini na A1 – utrudnienia w ruchu

Niebezpieczne zdarzenie z udziałem 42-letniego kierowcy Lamborghini miało miejsce dzisiaj krótko po 7:00 na Autostradzie A1, 300 metrów od węzła Lubicz.

Kierowca Lamborghini jechał od strony Gdańska w kierunku Łodzi. Jak donoszą służby porządkowe – kierujący pojazdem z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas i uderzył w bariery ochronne. Auto momentalnie stanęło w płomieniach. 42-latek, któremu udało się opuścić pojazd został przewieziony do szpitala.

Na tym odcinku A1 mogą nadal występować utrudnienia – lewy pas w kierunku Łodzi został zablokowany, a ruch odbywa się z wykorzystaniem drugiego pasu ruchu.

Kolejne zdarzenia

Parę godzin później doszło do kolejnego wypadku. Trzy osoby zostały ranne w wyniki zderzenia trzech samochodów osobowych i radiowozu na autostradzie A1 między węzłami Kutno Pn. (Łódzkie) i Kowal (Kujawsko-Pomorskie) – informuje PAP.

Autostrada A1 w kierunku Gdańska jest zablokowana.

To kolejne zdarzenia drogowe w ostatnim czasie. Czynnikiem sprzyjającym ostatnim wypadkom są niewątpliwie opady deszczu i niesprzyjające warunki atmosferyczne, które pojawiły się wraz z końcem wakacji.

Apelujemy o ostrożność na drodze.

(fot. pexels.com)

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*