Wideorejestrator z zabezpieczeniem antykradzieżowym? Poznaj IKOL SVR Dashcam!

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis
Wideorejestrator z zabezpieczeniem antykradzieżowym? Poznaj IKOL SVR Dashcam!

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Czy zwykły wideorejestrator może być zabezpieczeniem antykradzieżowym? Na jednych złodziei zadziała jak straszak, natomiast inni po prostu wejdą, zdemontują go i wyrzucą przy najbliższej okazji. A co gdyby stworzyć innowacyjną kamerę samochodową, do której dołączony jest lokalizator radiowy oraz moduł GPS? Tworzy się szczelna ochrona pojazdu, która jest odporna na działania złodziejów – właśnie takim systemem jest IKOL SVR Dashcam. Jak działa? Jakie są z niego korzyści? Sprawdź we wpisie poniżej!

Co to jest IKOL SVR Dashcam?

IKOL SVR Dashcam to system antykradzieżowy, który tworzą 3 części – lokalizator radiowy, wideorejestrator oraz GPS. Docelowymi pojazdami, w których można go zamontować są samochody osobowe oraz ciężarowe, jednak sprawdzi się także w takich pojazdach jak ciągniki, traktory, koparki, wywrotki czy kombajny. System ma skuteczność na poziomie 98% – obecnie nie ma większej szansy na odzyskanie pojazdu niż IKOL SVR.

Funkcjonalności kamery samochodowej w IKOL SVR Dashcam

Kamera samochodowa w IKOL SVR Dashcam to najbardziej widoczny komponent montowany na uchwycie, na przedniej szybie. Posiada dwa obiektywy – jeden jest skierowany na maskę, a drugi na środek pojazdu. Nagrywanie odbywa się symultanicznie, tak więc użytkownik może jednocześnie sprawdzić warunki na trasie oraz zachowanie kierowcy.

Najbardziej innowacyjną funkcją wideorejestratora Dashcam jest transmisja obrazu i dźwięku na żywo. Wystarczy, że użytkownik zaloguje się do aplikacji mobilnej, wybierze z której kamery chce zobaczyć podgląd, a następnie może zobaczyć co się dzieje przed lub wewnątrz samochodu. To udogodnienie pozwala na pełną kontrolę auta bez wychodzenia z domu, a nawet wstawania z fotela.

Wśród funkcji, które warto wyróżnić jest także automatyczne zapisywanie nagrań z niebezpiecznych manewrów i zdarzeń. Jednym z nich są zdarzenia parkingowe, które zostaną uwiecznione w postaci 30 sekundowego wideo. Jeśli ktoś stuknie w auto bądź je zarysuje, bez problemu odczytasz tablice rejestracyjne i pociągniesz sprawcę do odpowiedzialności.

Wideorejestrator posiada także głośnik, który przekazuje komunikaty głosowe dotyczące potencjalnie niebezpiecznych oraz niebezpiecznych sytuacji. Przykładowo, gdy kierowca przekracza prędkość, usłyszy „Uwaga! Przekraczasz ustaloną prędkość!” co jest natychmiastowym sygnałem do zwolnienia. W tym wypadku prędkość nie zależy od obowiązujących na dane drodze przepisów, a od samodzielnej konfiguracji – jeśli więc samodzielnie narzuca się górny próg, należy się go trzymać.

Lokalizator radiowy – podstawa ochrony pojazdu w IKOL SVR Dashcam

Lokalizator radiowy pełni tutaj bardzo ważną rolę – pomaga odnaleźć auto po kradzieży. Dzięki nadajnikowi, który umieszczony jest w pojeździe (w miejscu, którego nie zna nawet właściciel) ekipa poszukiwawcza jest w stanie zlokalizować samochód nawet w kontenerze czy podziemnym parkingu. Dzięki sprawnej współpracy ekipy poszukiwawczej i policji udaje się odnaleźć auta często już w przeciągu 24 godzin!

Śledź lokalizację z modułem GPS w SVR Dashcam

GPS w IKOL SVR Dashcam to nie tylko bieżąca i przeszła lokalizacja, ale też rozbudowany system raportów i alertów. Żadne inne narzędzie zamontowane w aucie nie da Ci tak pełnego wglądu w stan auta oraz sposób jego użytkowania. Monitoring GPS pozwala na oszczędzanie na jeździe autem oraz mniejszy stopień eksploatacji pojazdu.

Korzystaj wygodnie z aplikacją dedykowaną IKOL SVR Dashcam!

Udogodnieniem na miarę XXI wieku w IKOL SVR Dashcam jest całkowicie zdalna obsługa za pomocą aplikacji mobilnej IKOL Tracker. Dzięki temu możesz naocznie zobaczyć co się dzieje z Twoim samochodem, nie tylko nie wychodząc z domu, ale także na wakacjach czy podczas pożyczania go. System Dashcam daje kontrolę, której nie zapewnia żadne inne rozwiązanie na rynku. Już dziś sprawdź pełną ofertę na ikol.pl.

Zdjęcie: materiał Klienta.

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*