Peugeot 408 First Edition debiutuje w Polsce! Ciekawa hybryda, którą kupimy przez tylko internet

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Peugeot 408 First Edition debiutuje w Polsce! Ciekawa hybryda, którą kupimy przez tylko internet

Nowa hybryda francuskiej marki Peugeot dostępna w sprzedaży! Model 408 First Edition możemy zamówić za pośrednictwem strony internetowej producenta. Pojazd jest połączeniem innowacyjnych rozwiązań i charakterystycznej dla marki sylwetki.

Wiele ciekawych funkcjonalności już w wersji bazowej

Jak podaje producent, Peugeot 408 First Edition to innowacyjna sylwetka, będąca połączeniem crossovera oraz fastbacka i nowoczesne rozwiązania technologiczne. Kokpit pojazdu wyposażony został w 10-calowy ekran dotykowy, będący „centrum dowodzenia” jego wszystkich najważniejszych funkcji. Peugeot 408 First Edition w standardzie wyposażony został w wiele systemów wspomagania prowadzenia, w tym pakiet Drive Assist 2.0, oferujący jazdę półautomatyczną, wspomaganie parkowania z wykorzystaniem kamer 360 stopni, system monitorowania martwego pola czy system wspomagania hamowania nagłego.

W standardzie otrzymujemy również światła LED, klimatyzację dwustrefową czy system inteligentnego ogranicznika prędkości ISA.

Hybrydowy napęd Plug In

Peugeot 408 First Edition to hybryda Plug In. Po powrocie do domu z powodzeniem doładujemy dostępne akumulatory z wykorzystaniem dedykowanego wallboxa o mocy 7,4 kW, którą dostajemy w cenie samego pojazdu. Jest ona dostosowana do instalacji jednorazowej i wyposażona w długi, bo aż 5-metrowy przewód. Co istotne,razem z  Peugeotem 408 First Edition dostajemy kartę do sieci stacji ładowarek GreenWay o limicie do 200 kWh.

Cena i warunki finansowania

Cena katalogowa bazowej wersji Peugeota 408 First Edition wynosi 211 tysięcy brutto. Pojazd dostępny również z finansowaniem Free2Move Lease od 1205 złotych brutto miesięcznie przy wpłacie własnej rzędu 63 330 złotych brutto, przy czasie trwania umowy 24 miesięcy i przebiegiem do 10 tysięcy kilometrów miesięcznie. Klienci mogą również zdecydować się na wynajem długoterminowy.

Zdjęcia: peugeot.pl

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*