Mitsubishi: znamy cenę Eclipse Cross PHEV!

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Mitsubishi: znamy cenę Eclipse Cross PHEV!

Eclipse Cross PHEV to najnowszy debiutant japońskiej marki na polskim rynku. Premiera planowana jest na 27 kwietnia 2021 roku. Niemniej jednak, już dziś wiemy ile trzeba będzie wyłożyć za Eclipse!

Najnowszy Eclipse to jedyny tego typu samochód w swojej klasie. Przyciągający wzrok i podkreślający japońskie korzenie SUV świetnie prezentuje się na drodze. Nie zabrakło także innowacyjnych zeroemisyjnych rozwiązań. Japońscy konstruktorzy zadbali o hybrydowo-elektryczny napęd, który umożliwia szybkie ładowanie wynoszące zaledwie 25 minut.

Z oficjalnych informacji wynika, że Eclipse będzie dostępny w aż trzech wersjach wyposażenia. Co ciekawe, pierwsi klienci będą mogli liczyć na zniżkę wynoszącą aż 25 tysięcy złotych! Analogicznie, w zależności od wersji, ceny będą wynosić odpowiednio 160 990 zł, 180 990 zł i 189 990 zł.

Wersja Invite Plus oferuje miedzy innymi stację multimedialną SDA z ekranem dotykowym i interfejsem CarPlay, światła do jazdy dziennej w technologii LED, automatyczne światła drogowe (AHB), kamerę cofania, system ograniczający skutki kolizji czołowych, czy też system ostrzegający o niezamierzonej zmianie pasa ruchu (LDW).

Wersja Intense Plus jest poszerzona o reflektory BI-LED, adaptacyjny tempomat, kamery 360 stopni, czy też system monitorowania martwego pola.

W końcu, najbogatsza wersja Instyle Plus posiada elektrycznie sterowane okno dachowe, skórzaną tapicerkę w foteli w kolorze czarnym lub jasnoszarym, elektrycznie regulowane fotele kierowcy i pasażera, podgrzewane fotele przednie i tylną kanapę, podgrzewaną szybę czołową, oraz system nawigacji dla stacji multimedialnej SDA.

(Fot. materiały prasowe Mitsubishi)

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*