Kobieta demoluje stację benzynową. Nieudolna reakcja funkcjonariuszy? [NAGRANIE]

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis
Kobieta demoluje stację benzynową. Nieudolna reakcja funkcjonariuszy? [NAGRANIE]

Do kuriozalnej i tragikomicznej sytuacji doszło w zachodniopomorskim Rymaniu, gdzie kierująca pojazdem zdemolowała stację benzynową a następnie, pomimo interwencji funkcjonariuszy, odjechała z miejsca zdarzenia.

Strzelanina to niecodzienny widok w Polsce. Jednak o wiele bardziej dziwi zachowanie funkcjonariuszy oraz kuriozalne okoliczności wydarzenia, do którego doszło w nocy z 27 na 28 lutego.

Z nieznanych przyczyn, 37-letnia kierująca pojazdem marki BMW staranowała drzwi wejściowe budynku stacji paliw, by wycofać i wjechać do środka demolując wnętrze.

Pomimo tego, że policjanci oddali kilka strzałów w kierunku BMW, nie udało się powstrzymać kobiety przed wyrządzeniem szkód i ucieczką. Dziwi przede wszystkim to, że policjanci, jako wykwalifikowani funkcjonariusze, nie powinni mieć problemów z obsługą broni palnej.

Kobieta udała się do oddalonego o 30 kilometrów Koszalina i sama oddała się w ręce funkcjonariuszy. Ze wstępnych badań wynika, że kobieta była trzeźwa w chwili zdarzenia, jednak zostanie również poddana testom na obecność substancji psychoaktywnych.

(Photo by Clark Van Der Beken on Unsplash)

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*