Autostrada A1: utrudnienia z powodu robót drogowych. Sprawdź, który odcinek omijać!

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis
Autostrada A1: utrudnienia z powodu robót drogowych. Sprawdź, który odcinek omijać!

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o pracach przeprowadzanych w trybie pilnym na budowanym odcinku autostrady między Piotrkowem Trybunalskim i Kamieńskiem.

Planowane na 27 i 28 kwietnia prace rozpoczną się już jutro o godzinie 8:00. W miejscu prowadzonych robót zostanie wprowadzony ruch wahadłowy. GDDKiA szacuje, że zatrzymania ruchu nie powinny trwać dłużej niż kilkanaście minut.

Treść komunikatu GDDKiA

W związku z pilną koniecznością naprawy nawierzchni bitumicznej na budowanym odcinku autostrady A1 między Piotrkowem Trybunalskim i Kamieńskiem, od jutra – 27 kwietnia do środy 28 kwietnia będą występowały ograniczenia w ruchu. Pracami naprawczymi objęty będzie dwukilometrowy odcinek trasy w okolicach Dąbrowy i Michałowa (od 371-go do 373-go km). W miejscach prowadzonych robót, wprowadzony zostanie ruch wahadłowy, kierowany ręcznie przez pracowników wykonawcy. Przewiduje się, że zatrzymania ruchu nie powinny być dłuższe niż kilkanaście minut. Zarówno we wtorek, jak i w środę, prace będą prowadzone w godzinach od 8.00 do 16.00, deklaruje wykonawca. Apelujemy o ostrożność i rozwagę. Informujemy, że miejsce prac można ominąć jadąc tzw. starą trasą, czyli Dk91 między Piotrkowem Trybunalskimi Kamieńskiem.

(Fot. GDDKiA)

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*