Poznań Motor Show 2022 – znamy szczegóły!

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis
Poznań Motor Show 2022 – znamy szczegóły!

Największe targi motoryzacyjne w Europie Środkowej, czyli Poznań Motor Show, odbędą się w dniach 7–10 kwietnia 2022 roku. Tej edycji nie może się doczekać naprawdę wielu pasjonatów motoryzacji. Co już wiadomo?

Zmiany terminu

Poznań Motor Show to wydarzenie, którego zapaleni miłośnicy motoryzacji nie mogą przegapić. Projekt ten od lat organizowany jest przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. Niestety przez wybuch pandemii terminy wszystkich edycji od roku 2020 były dotychczas przesuwane. W tym roku liczymy na to, że wydarzenie dojdzie w końcu do skutku.

Imponujący event

Targi Poznań Motor Show to wydarzenie o szerokim zakresie tematycznym. W ciągu czterech dni imprezy uczestnicy będą mogli być świadkami prezentacji premierowych pokazów samochodów, motocykli, pojazdów ciężarowych, kamperów, a nawet przyczep kempingowych. Według informacji podanych na stronie wydarzenia w trakcie targów zobaczyć będzie można ponad 1000 pojazdów. Wśród zaplanowanych aktywności są również wyczynowe pokazy motocyklowe. Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem „Droga do elektromobilności”. Uczestnicy mogą spodziewać się wielu interesujących prelekcji i konferencji dotyczących przyszłości motoryzacji.

Źródło: pexels.com/Pixabay

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*