Oficjalnie. Nissan przyjmuje zamówienia na nowego Qashqaia Premiere Edition!

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis
Oficjalnie. Nissan przyjmuje zamówienia na nowego Qashqaia Premiere Edition!

Japoński koncern opublikował cennik nowej generacji popularnego Qashqaia w unikatowej wersji. Pierwsze dostawy samochodów planowane są na okres letni.

Najnowsza generacja Qashqaia różni się od swoich poprzedników przede wszystkim bardziej muskularnymi i agresywnymi gabarytami, które w połączeniu z relignami dachowymi prezentują się naprawdę imponująco.

Jak informuje Nissan – [przyp. red. standard Premiere Edition] oferuje reflektory przednie Bi-LED z asystentem świateł drogowych i czujnikiem zmierzchu, system automatycznego hamowania awaryjnego z funkcją wykrywania pieszych oraz rowerzystów, system bezpiecznego przejazdu przez skrzyżowanie, asystent zmiany pasa ruchu i ostrzegania przed kolizją, system zapobiegania kolizjom przy cofaniu, przednie i tylnie czujniki parkowania czy inteligentny system ProPILOT z Navi-Link, który automatycznie dostosowuje prędkość pojazdu do zmieniających się warunków na drodze.

Zamówienia można składać od 1 marca. Podstawowa wersja, o mocy 140 koni mechanicznych i manualem kosztuje 131 400 złotych, a mocniejsza, 158-konny automat, 146 600 zł!

(Fot. materiały prasowe Nissan)

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*