Policjanci wlepiali mandaty… nie potrafiąc obsługiwać radarów!

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis
Policjanci wlepiali mandaty… nie potrafiąc obsługiwać radarów!

Do absurdalnej sytuacji doszło na Podlasiu. Sprawa ujrzała światło dziennie dzięki interwencji kobiety, która zawodowo zajmuje się osprzętem na wyposażeniu policji.

Jak wynika z informacji podanych przez serwis Polsat News – według relacji pani Agnieszki, policjanci drogówki po zatrzymaniu do kontroli drogowej mieli powiedzieć „jak jesteś zza Buga, to ci nie przepuścimy”. Kobieta twierdziła jednak, że nie przekroczyła prędkości nawet o kilometr. Jednak nie przekonało to policjantów, których zdaniem poruszała się z prędkością 73 km/h w obszarze zabudowanym.

Pech chciał, że policjanci natrafili na osobę z 20-letnim doświadczeniem zawodowym w branży zajmującej się miernikami prędkości. Jednym zdaniem – doskonale wie jak działają takie urządzenia. Kobieta nie przyjęła mandatu i postawiła na walkę w sądzie.

Podczas rozprawy wykazano, że policjanci nie potrafili w prawidłowy sposób obsługiwać urządzenia. Jakby tego było mało, bezpośrednio wynikało to z zeznań mundurowych, którzy nigdy nie przeszli przeszkolenia!

Sprawa trwa.

(Fot. Policja)

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*