Auto Moto Show Toruń po raz drugi

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Auto Moto Show Toruń po raz drugi

To będzie prawdziwe święto motoryzacji, w ramach którego planowana jest wystawa wyjątkowych pojazdów, takich, które rzadko można spotkać na ulicach, a także piknik rodzinny z atrakcjami dla całych rodzin, również dla najmłodszych. Ponadto bardzo dużo będzie działo się również na torze wchodzącym w skład obiektu przy ulicy Łukasiewicza. Nie zabraknie pokazów w wykonaniu wyczynowych kierowców rywalizujących w różnych dyscyplinach sportu samochodowego i motocyklowego, a także przejazdów u ich boku dla publiczności. Również widzowie tego dnia będą mogli zasiąść za kierownicami sportowych aut.

Pierwsza edycja Auto Moto Show Toruń odbyła się we wrześniu ubiegłego roku. W ramach wydarzenia zobaczyć było można ponad 200 wyselekcjonowanych pojazdów, prezentujących różne oblicza motoryzacji. Jak zapewniają organizatorzy, tegoroczna impreza ma być większa, a uczestniczące w niej samochody, motocykle i quady jeszcze bardziej niezwykłe. Dojdzie też szereg nowych atrakcji.

Przed tegorocznym eventem siły połączyło dwóch torunian: doświadczony organizator wydarzeń sportowych i motoryzacyjnych, pomysłodawca AMS Toruń – Tomasz Niejadlik oraz bardzo popularny youtuber, prowadzący kanały o tematyce motoryzacyjnej oraz wypożyczalnię ekskluzywnych i sportowych aut – Sebastian „Kickster” Kraszewski. To właśnie ta współpraca ma zaowocować wysokim poziomem organizacyjnym, szeroką promocją wydarzenia, barwną oprawą oraz obecnością wielu naprawdę wyjątkowych maszyn. Dodatkowo Sebastian Kraszewski na evencie będzie miał własną Strefę Kickstera, w której będzie można nie tylko osobiście spotkać się z nim, porozmawiać czy sfotografować, ale też zobaczyć wszystkie jego samochody. Co więcej, wszyscy chętni tego dnia będą mogli przejechać się po torze każdym z aut prowadzonej przez niego wypożyczalni KicksteRent, zarówno na prawych fotelach, jak i samemu zasiadając za kierownicami. 

Na emocjonujące przejazdy po asfaltowej pętli toru publiczność zaproszą również kierowcy driftingowi, rajdowi i rallycrossowi. Z kolei na terenach zielonych będzie przygotowany specjalny mini-tor, na którym chętni będą mogli przetestować quady i mini motocykle typu pit-bike z oferty wystawców firmowych wydarzenia. Planowany jest również tor z motoryzacją w małej skali, czyli zdalnie sterowanymi modelami RC. Nie zabraknie również strefy dla dzieci, w której znajdzie się między innymi najdłuższy zamek dmuchany w Polsce. Na najmłodszych będą czekali również animatorzy zabaw.

Wystawa pojazdów będzie miała formułę elitarnego zlotu, z udziałem starannie wyselekcjonowanych pojazdów różnego typu i z różnych okresów produkcji. Podzielona będzie na kilkanaście stref, m.in. Super Cars, Tuning, Motorsport, Cabrio, Retro, Legendy PRL, Moto, Firmowa, a także japońskiej i amerykańskiej motoryzacji.

Ceny biletów będą zaczynały się już od 20 złotych. Przedsprzedaż wejściówek przez Internet ruszy w połowie lipca. Więcej informacji na STRONIE WYDARZENIA i na FACEBOOKU.

Filmy przypominające pierwszą edycję AMS Toruń:

(materiały prasowe organizatora)

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*