Od jutra zatankujemy drożej! Koniec wakacyjnej promocji na paliwo

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Od jutra zatankujemy drożej! Koniec wakacyjnej promocji na paliwo

Jak wspominaliśmy kilka dni temu, hurtowa cena paliwa, głównie oleju napędowego, gwałtownie wzrasta. Teraz powinniśmy liczyć się jeszcze z wyższymi cenami, jeśli tankujemy na stacjach Orlenu, Circle K, BP, Shell czy Lotosu.

Od jutra przestają obowiązywać wakacyjne promocje na paliwa na największych stacjach benzynowych w naszym kraju!

Taniej nawet o 40 groszy!

Na początku wakacji największe stacje benzynowe w naszym kraju wprowadziły limitowane promocje na najpopularniejsze paliwa. Do tej pory, przy zachowaniu określonych limitów przez daną sieć, mogliśmy tankować nawet 40 groszy taniej względem „ceny ze słupa”. Jutro najmłodsi wracają do szkoły. Oznacza to, że dziś mamy ostatni dzień wakacji. Tym samym z promocji oferowanych przez Orlen, Circle K, BP, Shell oraz Lotos możemy skorzystać jedynie do północy! Warto skorzystać z ostatnich godzin tańszego tankowania, szczególnie mając na uwadze galopujące w górę ceny paliw, o których pisaliśmy kilka dni temu.

Promocje działają dziś do północy – jutro zatankujemy sporo drożej!

Najpopularniejsze sieci stacji benzynowych w naszym kraju wprowadziły akcje promocyjne na paliwo praktycznie równolegle. Od początku wakacji mogliśmy tankować nawet 40 groszy taniej na litrze. Dla przykładu Orlen pozwalał na zatankowanie trzy razy w miesiącu po 50 litrów paliwa ze zniżką 30 groszy na litrze, którą powiększało okazanie Karty Dużej Rodziny. Podobne zasady wprowadziły również inne stacje, oferując bliźniacze programy działające na analogicznych zasadach. Wszystkie promocje związane z wakacyjnymi zniżkami kończą się dziś o północy.

Zdj. główne: Dawn McDonald/unsplash.com

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*