Największe wydarzenia w 2021 roku – co jest w planach?

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis
Największe wydarzenia w 2021 roku – co jest w planach?

Rok 2021 oficjalnie się rozpoczął, a wraz z nim największe i długo wyczekiwane imprezy motoryzacyjne. Po słabym sezonie 2020 każdy z nas z niecierpliwością oczekuje kolejnej okazji, aby zobaczyć najświeższe nowinki ze świata motoryzacyjnego. Zobacz, co przygotowała dla nas branża targowa w tym roku!

Muzeum Motoryzacji – Poznań, 19 lutego

Muzeum Motoryzacji w pawilonie 2 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, to wyjątkowe miejsce, gdzie można zobaczyć perły klasycznej motoryzacji pochodzące ze zbiorów członków Automobilklubu Wielkopolski – współorganizatora Muzeum. Jak piszą organizatorzy; wystawa została podzielona na kilka stref tematycznych, w których każda prezentuje wyjątkowe klasyczne egzemplarze z różnych stron świata. Wśród motoryzacyjnych perełek można zobaczyć m.in. pojazdy pochodzące z USA, Anglii, Francji, Belgi Niemiec, Włoch oraz Polski!

Motor Show Poznań 2021, 8-11 kwietnia

Kolejna edycja znanych na cały świat targów odbędzie się pod hasłem – droga do elektromobilności! Jak piszą organizatorzy – elektromobilna rewolucja w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej staje się faktem. Celem jest nauczenie ludzi, w jaki sposób przygotować się na nową erę przemysłu motoryzacyjnego. Pojazdy autonomiczne, car sharing, łączność, cyberbezpieczeństwa, środowisko, digitalizacja – to główne hasła nadchodzącej edycji Poznań Motor Show.

IAA 2021, Monachium 7-12 września

Te niemieckie targi to żywa legenda w branży – pierwsze targi pod szyldem IAA odbyły się już w 1897 roku! Jako jedna z największych i najważniejszych imprez motoryzacyjnych na świecie – nie może tam zabraknąć czołowych graczy rynku i premier świeżutkich samochodów. Jedno jest pewne – będzie się działo! Z nieoficjalnych informacji wynika, że giganci motoryzacji postanowili walczyć o klientów właśnie tutaj!

AutoMechanika, Frankfurt 14-18 września

Przy okazji drugiej części obecnego roku warto wykonać wrześniowy turnus u naszych zachodnich sąsiadów. Podobnie jak wyżej wspomniane wydarzenie, AutoMechanika to targi, które nie mają sobie równych w swojej kategorii wagowej – mechaniki. Nie zabraknie celebrytów w świecie automechaniki z całego świata. AutoMechanika to kilkanaście hal wystawienniczych i ponad 4500 firm prezentujących swoje oferty. 

The Australian International Concours d’Elegance

Przenosimy się do słonecznej Australii, gdzie już w dniach 22-24 października odbędzie się nie lada wydarzenia, na którym nie może zabraknąć przede wszystkim miłośników klasyków historii motoryzacji. To jedyna w życiu okazja, by zobaczyć jedne z najbardziej rozpoznawalnych i kultowych samochodów, które stworzył człowiek! Choć z pewnością bilety będą kosztowały skromną fortunę, to jest to mała cena za niezapomniane wrażenia!

Retro Motor Show 2021, Poznań

Po dalekim turnusie po kuli ziemskiej wracamy na nasze podwórko – do Europy. Jak piszą organizatorzy – Retro Motor Show, czyli największe targi pojazdów zabytkowych w Polsce. Jak co roku organizatorzy zapraszają do podziwiania i handlu perłami klasycznej motoryzacji, a także do udziału w Akademii Renowacji czy atrakcjach związanych z kulturą naszych dziadków. Zanosi się na to, że Poznań czeka w tym roku oblężenie zapalonych miłośników motoryzacji. A to jeszcze nie koniec! 

Targi Warsaw Moto Show 2021

Przenosimy się do miasta stołecznego Warszawy. Warsaw Moto Show to kolejna po poznańskich targach impreza rangi światowej. Jak piszą organizatorzy – Pięć minionych edycji zakończonych sukcesem, na których gościliśmy takie gwiazdy jak Richard Hammond, Petter Solberg, The Stig, Krzysztof Hołowczyc i wielu innych. Setki premier, dziesiątki specjalnie przygotowanych stref, to tylko część atrakcji, która czeka na odwiedzających – to właśnie dlatego nie może Cię tam zabraknąć!

(Photo by Sean Gallup/Getty Images)

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*