Już za miesiąc rusza Auto Moto Show w Toruniu!

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis
Już za miesiąc rusza Auto Moto Show w Toruniu!

Czwartego września w toruńskim MotoParku w kilkunastu strefach wystawowych zaprezentują się wyjątkowe pojazdy, reprezentujące różne oblicza motoryzacji. Szykuje się ogromna atrakcja dla fanów motoryzacji z całej Polski!

W trakcie AMS Toruń 2021 zobaczyć będzie można wiele niezwykłych samochodów i motocykli, też takich, które bardzo rzadko wyjeżdżają na drogi. Nie zabraknie kilkudziesięcioletnich zabytków, prawdziwych legend motoryzacji, stylowych klasyków, luksusowych nowoczesnych aut, ekstremalnych sportowych samochodów z segmentu supercars, pojazdów profesjonalnie przygotowanych do sportów motorowych oraz tych do jazdy po ulicach, które poddano fachowemu tuningowi.

Nowości rynku motoryzacyjnego wystawią dealerzy samochodowi i motocyklowi. Zaprezentuje się też szereg klubów zrzeszających miłośników poszczególnych modeli i marek, w tym m.in. toruńskie kluby fanów Forda Mustanga, Chevroleta Camaro i marki Mercedes-Benz. Wydarzenie będzie jednak nie tylko statyczną wystawną, gdyż w jego trakcie na torze znajdującym się na obiekcie, będą odbywały się liczne pokazowe przejazdy sportowych samochodów i motocykli oraz przejazdy z udziałem publiczności.

To będzie wydarzenie w konwencji moto show, jakiego w zasadzie na terenie północnej Polski jeszcze nie było. W otwartej przestrzeni będzie można zobaczyć bardzo szeroki zakres pojazdów, jednakże każdy samochód i motocykl, który weźmie udział w evencie, będzie musiał został odpowiednio zweryfikowany, czy spełnia odpowiednie kryteria, ażeby móc zostać zaprezentowany na tego typu imprezie. Zależy nam na odpowiednim, wysokim poziomie tej wystawy. To nie jest wydarzenie, na które każdy płacący wjazdówkę na bramie może sobie bez problemu wjechać. Zaprezentują się zarówno wystawcy firmowi, jak i indywidualni, czyli osoby prywatne, które posiadają ciekawe maszyny i chcą je pokazać, jednakże wszyscy oni muszą uprzednio przejść wspominaną weryfikację. Dla tej drugiej grupy organizowana przez nas impreza jest formą ekskluzywnego zlotu, na którym po prostu warto zagościć. Wyjątkowość wydarzenia wiąże się też z tym, że będzie to duża wystawa niezwykłych pojazdów, ale też równolegle bardzo dużo będzie działo się na torze, który jest częścią obiektu.

– podkreśla Tomasz Niejadlik, dyrektor Auto Moto Show Toruń.

Wśród dynamicznych atrakcji przewidziano szereg pokazowych przejazdów sportowymi autami i motocyklami z udziałem wyczynowych kierowców wyścigowych, rajdowych i driftingowych. Dużym zainteresowaniem publiczności powinny cieszyć się bloki Drift Taxi, w trakcie których każdy chętny będzie mógł wziąć udział w przejeździe u boku fachowców od jazdy w kontrolowanym poślizgu. Chętni tego dnia będą mogli również sami zasiąść za kierownicami bardzo szybkich sportowych aut takich marek jak chociażby Ferrari, Lamborghini czy Porsche, należących do firmy Devil-Cars.pl, czyli głównego partnera AMS Toruń i samemu spróbować nimi jazdy po torze.

Do wydarzenia pozostał miesiąc i można powiedzieć, że z przygotowaniami wjeżdżamy na ostatnią długą prostą, na której jeszcze mocniej będziemy musieli podkręcić obroty. Mamy już szereg zgłoszonych wystawców, ale nadal szukamy kolejnych, zarówno osób prywatnych, które chciałyby wziąć udział w tego typu wyjątkowym wydarzeniu, jak i firm, które chciałyby przy okazji tego eventu zaprezentować swoją ofertę.

– mówi Tomasz Niejadlik.

Wydarzenie będzie biletowane. Sprzedaż wejściówek przez Internet ruszy w drugiej połowie sierpnia. Więcej na oficjalnej stronie imprezy: www.ams-torun.pl.

(źr. materiały prasowe/ fot. nadesłane przez organizatora)

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*