BMW Urban Garage – co warto wiedzieć o tym miejscu?

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
BMW Urban Garage – co warto wiedzieć o tym miejscu?

Miejsce, gdzie można zaczerpnąć motocyklowej wiedzy, dotknąć pięknych motocykli i spotkać się z innymi pasjonatami offline. To właśnie BMW Urban Garage zaaranżowane przez BMW Inchcape Polska, żeby pobudzić do życia świat motocykli.

BMW Urban Garage zlokalizowany został w środku tętniącej życiem Warszawy i był dostępny dla gości od 20 maja do 27 czerwca. Oferował masę atrakcji pasjonatom jednośladów. Goście odwiedzający to miejsce mieli okazję uczestniczyć w szkoleniach na tematy takie jak: na co zwrócić uwagę kupując używany motocykl, jak zacząć swoją przygodę z dwoma kółkami, jak o niego zadbać.

Podczas każdego czterodniowego bloku można było pójść na jazdę testową najnowszymi modelami motocykli od BMW, na przykład S 1000 R lub R 18 Classic. W programie były również rozmowy z ekspertami i znanymi ludźmi ze świata motocykli, między innymi Jackiem Czachorem, Odetą Moro, Teamem LRP. 

Kolejną atrakcją była możliwość uczestnictwa w specjalnym konkursie, gdzie można było wygrać dwumiesięczne wypożyczenie motocykl BMW R 1250 GS oraz udział w wycieczce motocyklowej po niezwykłych szlakach wokół Warszawy, którą poprowadził Tomasz Kulik, twórca Motocyklowej Szkoły Jazdy Kulikowisko.

„BMW Urban Garage to dla nas projekt wyjątkowy. Po wielomiesięcznej przerwie, gdy większość spotkań odbywała się w wirtualnym świecie, otwarcie takiej przestrzeni to kolejny sposób, aby rozbudowywać doświadczenia offline naszych Klientów. (…) Cieszymy się, że będziemy mogli dzielić się naszym doświadczeniem i dać możliwość sprawdzenia na żywo osiągów maszyn BMW w takim otoczeniu” – powiedział o wydarzeniu Witold Wcisło, Prezes Zarządu Inchcape Polska.

„BMW Urban Garage to strefa, która powstała z pasji i miłości do motocykli i jest wynikiem wieloletniej udanej współpracy Inchcape z BMW Motorrad. To unikalne miejsce, w którym będzie można spotkać urzekające modele z przeszłości, a równocześnie spojrzeć w przyszłość motocykli oraz doświadczyć niezapomnianych emocji z jazdy” – wspomniał Hubert Szaniawski, Country Manager BMW Motorrad Inchcape.

Wydarzenie, które odbywało się w Warszawie na Powiślu, pokazuje, jak bardzo brakuje nowych imprez tego typu. Fani jednośladów nie mogli przejść obok tego wydarzenia obojętnie. Sezon motocyklowy w pełni, więc jest to najlepszy moment na organizowanie podobnych eventów.

Miejmy nadzieję, że będzie ich coraz więcej, a fani dwóch kółek będą mogli się spotykać nie tylko na ulicy, ale również na tego typu eventach.

(fot. pixabay.com)

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*