Black Friday. Lista najciekawszych promocji

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Black Friday. Lista najciekawszych promocji

Black Friday to nieoficjalne święto handlowe. Choć raczej nie można liczyć na promocje salonów samochodowych, to nie dotyczy to wszelkiego rodzaju akcesoriów i części zamiennych. Sprawdzamy, co warto upolować.

Przyzwyczailiśmy się, że koniec listopada wiąże się z ogromem promocji i zniżek na produkty dostępne w sklepach. To świetny czas, by pomyśleć nad kupnem nowych akcesoriów samochodowych dla własnego użytkowania, lub z myślą o sprawieniu prezentu dla bliskich na święto Bożego Narodzenia.

Oto lista wybranych promocji dostępnych na rynku.

Varta Start Stop Plus Agm G14 – 95Ah 850A P+
Promocja: -22%
To wyjątkowy akumulator, który został zaprojektowany z myślą o najnowszych technologiach. W porównaniu z konwencjonalnymi akumulatorami, zapewnia trzykrotnie dłuższą żywotność.

Prido i5
Promocja: -25%
Prido to rejestrator jazdy nowej generacji wyposażony w algorytmy, które sprawiają, że nawet podczas nagrywania pod światło kamera zoptymalizuje rejestrowany obraz i sprawi, że jego poszczególne elementy, takie jak rejestracje aut, będą lepiej widoczne.

Einhell CC-BC 8
Promocja: -22%
Prostownik to obowiązkowy element wyposażenia każdego garażu. CC-BC 8 przeznaczony do ładowania akumulatorów o pojemności od 3,7-120 Ah i napięciu 6 V lub 12 V. Jego prąd ładowania to 8 A przy 6 V i 6,5 A przy 12 V. Dodatkowo został zabezpieczony przed przeciążeniem i fałszywym polaryzowaniem oraz zwarciem.

Firestone Winterhawk 2 195/65R15 91 T
Promocja: –35%
Sezon jesienno-zimowy to również okazja by wyposażyć się w nowe ogumienie, dzięki którym żadne warunki atmosferyczne nie będą Ci straszne.

(Photo by Markus Spiske on Unsplash)

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*