Gdzie trafi Sebastian Vettel? Są pierwsze konkrety!

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Gdzie trafi Sebastian Vettel? Są pierwsze konkrety!

W świecie Formuły 1 już się rozpoczął plotkarski okres transferowy, choć przecież sezon 2020 jeszcze trwa. Obiektem ogromnego zainteresowania jest Sebastian Vettel. Mistrz świata najpewniej zamieni Ferrari na jeden z innych teamów. Jaki?

Na ten moment jeden z najlepszych kierowców niemieckich w historii jest zawodnikiem Ferrari, ale wiadomo, że to się raczej zmieni. Poinformowały o tym zarówno zespół, jak i kierowca. Ruszyła więc karuzela spekulacji, która jednak zacieśnia coraz węższe kręgi.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Dear Community- Sebastian Vettel and Scuderia Ferrari have jointly decided not to extend Seb 's current contract , that means Sebastian will no longer be a Ferrari Driver after the 2020 season. They were 5 wonderful years in a legendary scuderia such as is ferrari, now as a community we have to look forward and support sebastian in his next stop, for the moment we have to enjoy this last year with @scuderiaferrari as we have done since 2015, it is time to show our support for Sebastian and look forward to the future that will surely be full of success. Thank You Community for this wonderful Journey. Thanks @scuderiaferrari , @charles_leclerc , @kimimatiasraikkonen GRAZIE!❤️

Post udostępniony przez Sebastian Vettel (@vettelofficial)

Aktualnie w paddocku mówi się, że Niemiec trafi do Racing Point, czyli (w sezonie 2021) zespołu Aston Martin. Informuje o tym niemiecki Bild. Gazeta twierdzi, że Vettel zastąpi na fotelu kierowcy Sergio Pereza. Choć zawodnik ten ma kontrakt do 2022 roku, to zespół nie jest zadowolony z jego wyników i chętnie zastąpi go wielką gwiazdą F1.

Myślicie, że taki transfer dojdzie do skutku?

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*