Baltic Moto Show 2022 – szczegóły imprezy

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Baltic Moto Show 2022 – szczegóły imprezy

W tym roku na motoryzacyjnej mapie Polski zagości nowa impreza. Mowa o Baltic Moto Show. Co czeka na wizytujących ten event odbywający się w Trójmieście?

W roku 2020 bardzo wiele eventów motoryzacyjnych się nie odbyło. Podobnie było rok później, gdy wciąż sporym problemem były obostrzenia wprowadzane przez polski rząd w związku z pandemią koronawirusa. Obecnie praktycznie wszystkie ograniczenia – w tym najgorsze z nich w postaci limitu osób zaszczepionych oraz niezaszczepionych na imprezach masowych – zostały zdjęte. Daje to spore pole do popisu, dzięki czemu mogą odbyć się takie eventy jak Baltic Moto Show 2022. 

Czym jest Baltic Moto Show 2022?

Baltic Moto Show to nowość na motoryzacyjnej mapie Polski. Jest to jednak wydarzenie powiązane z Targami Motoryzacyjnymi T3M, które odbywały się w poprzednich latach w Trójmieście. W tym samym rejonie odbędzie się również Baltic Moto Show 2022. Dokładna lokalizacja tego wydarzenia to – podobnie jak w przypadku eventów Ultrace 21 oraz Ultrace 22 – stadion piłkarski, a dokładniej Polsat Plus Arena Gdańsk będąca na co dzień domem gdańskiej Lechii, która gra w najwyższej klasie rozgrywkowej w naszym kraju. Baltic Moto Show 2022 jest planowany na dni 9–10 lipca 2022 roku. 

Na ten moment nie wiadomo zbyt wiele na temat atrakcji, które będą obecne, lecz do samego wydarzenia jeszcze prawie 4 miesiące, więc w najbliższym czasie będą pojawiać się pierwsze szczegółowe informacje na ten temat. Nie oznacza to jednak, że organizatorzy nie poinformowali o niczym, gdyż przygotowali oni wstępną i dość poglądową listę atrakcji. 

Co będzie można znaleźć na Baltic Moto Show?

Organizatorzy tego wydarzenia, T3M Targi Motoryzacyjne oraz Steet, reklamują je jako niezwykle ekscytujące i pełne niespodzianek. Główną atrakcją mają być oczywiście samochody, które zostaną wybrane przez organizatorów. Rozstawią się wokół korony gdańskiego stadionu, dzięki czemu będą w naprawdę dobrej lokalizacji. Samo oglądanie zaparkowanych aut to jednak nie wszystko, gdyż nie jest to wybitna rozrywka. 

Aby zwiększyć zainteresowanie wydarzeniem, bardzo możliwe, że pojawią się znane osoby ze środowiska motoryzacyjnego. Dzięki temu program będzie bogatszy. Ponadto liczyć można na specjalną strefę driftu, a także Strefę Nocnej Imprezy. Spośród dotychczas znanych atrakcji listę uzupełniają konkursy, które mają być dość liczne podczas Baltic Moto Show 2022. 

Sprzedaż biletów na Baltic Moto Show była planowana od marca, lecz nie ma na razie bardziej szczegółowych informacji w tej kwestii. Z tego powodu nie pozostaje nam nic innego niż najprostsze na świecie gdybanie. Całość powinna jednak się wyjaśnić na przestrzeni najbliższych tygodni.

Zdj. główne: MarleneBitzer/unsplash.com

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*