Kiedy wybrać kask HJC c91?

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Kiedy wybrać kask HJC c91?

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Kaski motocyklowe to wymagany element wyposażenia każdego miłośnika motocykla. Zgodnie z prawem, osoba poruszająca się na motorze musi mieć kask. Warto jednak sięgać po produkty, które nie tylko będą zgodne z prawem, ale również zapewnią bezpieczeństwo na drodze oraz komfortową jazdę. Takim produktem jest szczękowy kask HJC c91, dostępny w wielu kolorach, zapewnia ochronę twarzy oraz wygodę nawet podczas długiej podróży.

Szczękowy kask HJC c91 dla miłośników długich podróży

Kaski szczękowe są niezastąpione, jeśli planuje się długą podróż z paczką znajomych. Kask zapewnia dużą wygodę podczas jazdy, ale też w trakcie niezbędnych postojów w czasie podróży. Szczękowe kaski HJC c91 dają możliwością łatwego odkrycia dolnej części, co pozwala na swobodną rozmowę, wypicie kawy lub zjedzenie posiłku, bez konieczności zdejmowania całego kasku, jak to ma miejsce w kaskach integralnych.

Kask HJC c91 to model doskonały dla motocyklistów, którzy często podróżują. Zapewnia świetną ochronę i duży komfort podczas podróży. Ten model kasku dostępny jest w atrakcyjnej cenie, ale jego jakość nie odbiega od jakości kasków droższych. Kaski są bardzo lekkie i łatwe w obsłudze. Model ma możliwość wbudowania interkomu – to rozwiązanie bardzo się przydaje podczas podróży w grupie.

Czym cechuje się kask HJC c91?

Kaski HJC c91 zostały wykonane z poliwęglanu, podczas produkcji tego modelu wykorzystano technologię komputerową CAD. Ta technologia pozwoliła stworzyć produkt bardzo komfortowy i dobrze dopasowany do głowy. Kaski dostępne są przeważnie w dwóch rozmiarach skorupy, co pozwala na jeszcze lepsze dopasowanie. Kask jest niezwykle łatwy w obsłudze, dolną część kasku, czyli szczękę, można podnieść jedną ręką.

W kaskach HJC c91 zastosowano mechanizm RapidFire, który daje możliwość bardzo szybkiej wymiany szyby. A sama szyba jest wyposażona w powłokę z filtrem słonecznym, który chroni wzrok przed intensywnym promieniowaniem słonecznym. Warto dodać, że w środku zmieszczą się okulary korekcyjne. Szyba nie paruje i zapewnia szerokie pole widzenia, co jest niezwykle ważne podczas jazdy motorem. Zaawansowany system wentylacji chroni przed parowaniem oraz przed przegrzaniem się skóry, dlatego jazda jest komfortowa, nawet podczas słonecznej pogody.

Kaski dostępne są w wielu kolorach, dlatego chętnie wybierane są zarówno przed miłośników, jak i przez miłośniczki dwóch kółek. Połączenie różu lub czerwieni z czernią sprawia, że kask wygląda dobrze i pozwala wyróżniać się z tłumu. Najważniejsza jest jednak wygoda, którą cechuje się kask HJC c91 oraz atrakcyjna cena produktu.

Fot.: Nur Andi Ravsanjani Gusma/pexels.com

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*