Toruński Auto Moto Show nadchodzi wielkimi krokami!

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis
Toruński Auto Moto Show nadchodzi wielkimi krokami!

Już w ciągu najbliższych trzech miesięcy, a dokładnie 4. września, w toruńskim MotoParku odbędzie się wyczekiwane od dawna wydarzenie. Do tej pory nie zdarzyło się, by Auto Moto Show zawitał do północnej części Polski…

4. września, na pokaźnej przestrzeni MotoParku Toruń zaprezentowane zostaną wszelkiej maści oblicza motoryzacji. Rzecz jasna, nie zabraknie również wyjątkowych maszyn – żywych legend, kilkudziesięcioletnich zabytków, czy w końcu współczesnych supersamochodów, które rozpalają serca fanatyków czterech kółek z całego świata.

Co ciekawe, na placu MotoParku zobaczymy nie tylko pojazdy sportowe czy użytkowe, znajdzie się również miejsce dla ogromnych ciężarówek, czy zdalnie sterowanych modeli w skali 1:10.

Dalej, MotoPark Toruń zostanie podzielony na szereg stref wystawowych, takich jak: strefa SuperCars, Retro, Motorsport, Tuning, Moto, MultiSalon, Klubowa, Mercedes, Made in USA oraz Safety promujące rozwiązania i edukację z zakresu bezpieczeństwa na drogach,

Co najważniejsze, na przybyłych czekać będzie atrakcja przygotowana przez głównego sponsora wydarzenia, Devil-Cars.pl. Chętni będą mogli przejechać się rozpalającymi wyobraźnię samochodami!

(Fot. materiały prasowe)

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *