Kobieta demoluje stację benzynową. Nieudolna reakcja funkcjonariuszy? [NAGRANIE]

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis
Kobieta demoluje stację benzynową. Nieudolna reakcja funkcjonariuszy? [NAGRANIE]

Do kuriozalnej i tragikomicznej sytuacji doszło w zachodniopomorskim Rymaniu, gdzie kierująca pojazdem zdemolowała stację benzynową a następnie, pomimo interwencji funkcjonariuszy, odjechała z miejsca zdarzenia.

Strzelanina to niecodzienny widok w Polsce. Jednak o wiele bardziej dziwi zachowanie funkcjonariuszy oraz kuriozalne okoliczności wydarzenia, do którego doszło w nocy z 27 na 28 lutego.

Z nieznanych przyczyn, 37-letnia kierująca pojazdem marki BMW staranowała drzwi wejściowe budynku stacji paliw, by wycofać i wjechać do środka demolując wnętrze.

Pomimo tego, że policjanci oddali kilka strzałów w kierunku BMW, nie udało się powstrzymać kobiety przed wyrządzeniem szkód i ucieczką. Dziwi przede wszystkim to, że policjanci, jako wykwalifikowani funkcjonariusze, nie powinni mieć problemów z obsługą broni palnej.

Kobieta udała się do oddalonego o 30 kilometrów Koszalina i sama oddała się w ręce funkcjonariuszy. Ze wstępnych badań wynika, że kobieta była trzeźwa w chwili zdarzenia, jednak zostanie również poddana testom na obecność substancji psychoaktywnych.

(Photo by Clark Van Der Beken on Unsplash)

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *