Autostrada A1: utrudnienia z powodu robót drogowych. Sprawdź, który odcinek omijać!

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis
Autostrada A1: utrudnienia z powodu robót drogowych. Sprawdź, który odcinek omijać!

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o pracach przeprowadzanych w trybie pilnym na budowanym odcinku autostrady między Piotrkowem Trybunalskim i Kamieńskiem.

Planowane na 27 i 28 kwietnia prace rozpoczną się już jutro o godzinie 8:00. W miejscu prowadzonych robót zostanie wprowadzony ruch wahadłowy. GDDKiA szacuje, że zatrzymania ruchu nie powinny trwać dłużej niż kilkanaście minut.

Treść komunikatu GDDKiA

W związku z pilną koniecznością naprawy nawierzchni bitumicznej na budowanym odcinku autostrady A1 między Piotrkowem Trybunalskim i Kamieńskiem, od jutra – 27 kwietnia do środy 28 kwietnia będą występowały ograniczenia w ruchu. Pracami naprawczymi objęty będzie dwukilometrowy odcinek trasy w okolicach Dąbrowy i Michałowa (od 371-go do 373-go km). W miejscach prowadzonych robót, wprowadzony zostanie ruch wahadłowy, kierowany ręcznie przez pracowników wykonawcy. Przewiduje się, że zatrzymania ruchu nie powinny być dłuższe niż kilkanaście minut. Zarówno we wtorek, jak i w środę, prace będą prowadzone w godzinach od 8.00 do 16.00, deklaruje wykonawca. Apelujemy o ostrożność i rozwagę. Informujemy, że miejsce prac można ominąć jadąc tzw. starą trasą, czyli Dk91 między Piotrkowem Trybunalskimi Kamieńskiem.

(Fot. GDDKiA)

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *