GreenWay Polska. Podwyżka mocy i obniżka cen!

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis
GreenWay Polska. Podwyżka mocy i obniżka cen!

Już 1 kwietnia, wraz z wejściem w życie e-taryfy dla elektromobilności, firma GreenWay znacznie obniży koszt abonamentów i zmieni zasady naliczania opłat za usługi. Trudno o lepszą „wymówkę”, by przesiąść się do elektryka!

Rozpoczęcie obowiązywania tzw. e-taryfy równoznaczne jest z nowymi zasadami rozliczenia kosztów usług dystrybucji elektrycznej. A po ludzku? Pozwoli ona na obniżenie opłat naliczanych za usługi ładowania. To świetna wiadomości dla wszystkich właścicieli elektryków!

Co więcej, wejście e-taryfy wiąże się także z możliwością zwiększenia mocy stacji ładowania do tej maksymalnej przewidzianej przez producenta i wynoszącej moc techniczną rzędu 50 kW.

Część naszych ładowarek ma moc ograniczoną do 40 kW z uwagi na wysokie stałe opłaty dystrybucyjne Obniżenie tych opłat w e-taryfie pozwala nam na podniesienie mocy i skrócenie czasu ładowania.

przekazał Rafał Czyżewski, prezes GreenWay Polska

(Photo by Ernest Ojeh on Unsplash)

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *