Redakcja

Dlaczego właśnie motole.pl?

Szukasz portalu, który poinformuje Cię o drogowych utrudnieniach? Chciałbyś być na bieżąco z inwestycjami drogowymi i cenami paliw? A może po prostu interesują cię najważniejsze premiery, wydarzenia motoryzacyjne i porady dla użytkowników? Trafiłeś idealnie!

Motole.pl to miejsce, w którym każdy fan motoryzacji znajdzie coś dla siebie. Tworzymy go my, pasjonaci, dla których dźwięk silnika to najlepsza muzyka, a zapach paliwa przypomina woń kwiecistej łąki. Jesteśmy na bieżąco z nowinkami technologicznymi i projektami inżynierów na całym świecie. Wyłapujemy niuanse z drogowego świata, przekazując je w przyjaznej formie. Chcemy być blisko twoich spraw, problemów i interesujących cię kwestii!

Poruszaj się z motole.pl – to twoja mapa w motoryzacyjnym świecie!

Znasz się na motoryzacji i uwielbiasz samochody? Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

Redaktor naczelny

Marcin Lewicki

Motoryzacyjny fan klasyków. Prywatnie posiadacz BMW serii 5 E34 z 1988 roku. Dziennikarz, copywriter, przedsiębiorca. Od 10 lat związany z różnymi mediami. Aktualnie współpracownik Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, gdzie uczy młodych adeptów dziennikarstwa. Zwolennik klasycznych pojazdów, a w szczególności Forda Gran Torino.

m.lewicki@bluewhalepress.pl
Zobacz wpisy autora

Redaktorzy

Jakub Repetowski

Wielki pasjonat książek, motoryzacji i świata nowoczesnych technologii. Copywritingiem zajmuje się od ponad 2 lat. Kocha góry, a na wędrówki zabiera rodzinę.

Zobacz wpisy autora

Marcin Kusz

Od 2014 roku jest dziennikarzem i copywriterem. Zajmuje się technologią i motoryzacją, współpracując z takimi mediami jak KomputerŚwiat, SpeedTest, Tabletowo czy PCLab. Wielki fan transportu (szczególnie ciężkiego), kina (dobrego) i caravaningu.

Zobacz wpisy autora

Szymon Kaźmierczak

Wielki fan klasyków, a w szczególności amerykańskich muscle car. Mechanik, który hobbystycznie naprawia swoje auta. Pasjonat przemysłu motoryzacyjnego, a w szczególności jego historii. Dziennikarstwem motoryzacyjnym zajmuje się od ponad roku.

Zobacz wpisy autora

Michał Sikorski

Zawodowo copywriter, który na co dzień zajmuje się pisaniem tekstów poradnikowych i reklamowych. W wolnych chwilach poświęca się pasji, którą jest motoryzacja. Każdego dnia zaznajamia się z nowinkami motoryzacyjnymi.

Zobacz wpisy autora

Krystian Gadurski

Od wielu lat zaangażowany w projekty motoryzacyjne. Prawdziwy pasjonat szybkich samochodów, klasyków i nowości na rynku. Zafascynowany technologią i transportem.

Zobacz wpisy autora